Реставрація (відновлення) фотографій

Приклад реставрації

Реставрація фотографій є однією з унікальних послуг, що надаються нашою художньою майстернею .

Практично у кожній родині є старий альбом із фотографіями. Пам'ятаєтее, як у дитинстві Вам було цікаво розглядати його сторінки? На цих фото не просто зображені якісь люди, на них зображена історія Вашого роду, кожен знімок описує період життя близьких Вам людей. На жаль, у фотографій строк не довгий. Через кілька років, у найкращому разі, десятиліть, Ви починаєте помічати, що Ваші знімки втратили кольоровість, на них з'явилися потертості, подряпини та тріщини. Часто відриваються куточки, особливо якщо фото побувало в чиїхось маленьких ручках. Ці проблеми виникають у більш-менш сучасних знімків, то ж що казати про фотографії, зроблені на початку сторіччя? А може у Вашій родині зберігаються фото, виконані ще в 19 столітті?

Як зробитивідновлення фотографій, щоб Ви змогли залишити ці дорогі для Вас фотографії дітям та онукам? Думаєте, що це неможливо? Нічого подібного! Наша мистецька майстерня пропонує Вам унікальну послугу – відновлення старих фотографій.

Ви хочете знати, як проводиться реставрація старих фотографій? Ви боїтеся, що ми, зробивши відновлення старих фотографій, зіпсуємо вихідні знімки? Ні, Ваша пошкоджена фотографія буде перегнана у цифровий формат та в цілісності повернута Вам. Далі реставрація фото проводитиметься ретушшю його цифрового зображення. Ми зробимо корекцію кольору знімка, додамо яскравість, контрастність і детальність фотографії, а також зможемо домалювати відсутні шматочки так, що відновлення старих фотографій буде непомітно неозброєним оком. Крім того, реставрація фотографій полягатиме в тому, що ми приберемо на них усі тріщини та загини..

Пример реставрации

Если Ваше фото выполнено в черно-белом варианте, мы можем раскрасить его в естественные оттенки, как будто оно изначально было цветным. И Ваши снимки, после того, как будет произведено восстановление старых фотографий, заиграют яркими, сочными красками.

Ви замислюєтеся над тим, що подарувати Вашим близьким, які перебувають у поважному віці, на ювілей? Немає нічого простішого: реставрація старих фотографій, на яких ці люди зображені молодими, буде найкращим для них подарунком. Та й відновлення фотографій давно померлих, але улюблених і не забутих Ваших прабабусь і прадідусів, приведе батьків у захват, адже Ви подаруєте їм дорогі серцю спогади. А ми допоможемо Вам зробити цей чудовий подарунок.

Ми маємо великий досвід роботи зі старими та пошкодженими фотографіями. Тому, незалежно від того наскільки пошкоджена Ваша фотографія (навіть якщо вона складається з маленьких шматочків, заклеєних на звороті скотчем, і зрушених відносно один одного), ми зможемо повернути їй рівність, чіткість, барвистість і детальність. І надалі виготовити картину способом друку на полотні.

Отже, після відновлення, Ви зможете повісити дороге Вам фото на стіну або оформити свій родовйд, щоб наступні покоління не забували своє коріння.

Звертайтес до нас! Ми обговоримо з Вами цвартість реставрації, залежно від складності роботи та подаруємо Вашим знімкам нове життя.

Приклад реставрації Приклад реставрації Приклад реставрації

Професійний друк на полотні. Майстерня "Позітон" © 2004-2023.