фото1
Приклади фотомонтажу
фото1
Чоловічі портрети
фото1
Жіночі портрети
фото1
Картини для багатьох людей

Як робиться фотомонтаж?


Найголовніше це вибір картини для фотомонтажу. Рекомендуємо переглянути наші галереї (трохи вище за цей текст) і постаратися згадати, чим захоплюється людина, якій даруватиметься картина. Можливо це полювання чи риболовля, чи він хотів би стати великим воїном, капітаном корабля, піратом? Якщо на думку нічого не спадає, то можна вибрати просто роль графа, герцога чи мисливця. Головне, щоб подарунок привніс позитивні емоції. Для нашого прикладу я вибрав картину П'єра Огюста Ренуара «Сніданок веслярів», тому що хочу вставити в картину більше однієї фотографії.Після того як ви зупинилися на картині, потрібно підібрати фотографії, обов'язково в таких же ракурсах, як і люди на зображенні. Якщо на картині людина дивиться прямо, то і нам потрібні фотографії анфас, якщо ж убік – то профіль.Фотографії підставляються на картину, щоб зрозуміти наскількі гармонійним буде результат.Після цього кожна з фотографій обробляється за кольором, щоб підходити під картину. Набагато краще і цікавіше, якщо використовувати головні убори чи волосся самих персонажів із картин. Зазвичай сучасні зачіски найбільше видають те, що людина на картину підставлена.Коли всі доробки завершені, можна додати деякі додаткові ефекти, щоб обличчя не сильно відрізнялися від картини.:Або сильніший ефект. Тут все залежить від розміру картини.Все, наш фотомонтаж готовий. Можна починати друкувати на полотні, покривати гелем і вставляти в раму.

Які ще бувають обробки фотографій?

Іншим напрямком фотомонтажу є робота з фотографіями. Ми пропонуємо такі види послуг:

Заміна фона Заміна фона

Заміна фона - За вашим бажанням ми замінимо фон на будь-який інший, або вибраний з нашого банку фотографій, або наданий Вами.

Додавання або видалення фігур людей и объектов - Ми можемо поєднати на одній фотографії різні зображення або видалити зі знімка небажані фігури та об'єкти.

Художня ретушь - усунення на зображенні дефектів шкіри, зморшок, червоних очей. Корекція зачіски, фігури, і навіть вираз обличчя.

Фотомонтаж

Професійний друк на полотні. Майстерня "Позітон" © 2004-2023.