Багети для картин (багет)

Багети для картин

Справжній художник знає – його картина не вважатиметься завершеною, якщо до неї не підібрати красивий, ніби спеціально для неї створений багет. Навіть справжній витвір мистецтва втратить свій шарм, якщо він не має відповідного оформлення. При цьому багет для картини має вигідно підкреслювати переваги шедевра. Втім, це правило поширюється не тільки на роботи великих майстрів. Багети для картин також стануть в нагоді, якщо на Вашій стіні висять репродукції відомих майстрів. А якщо Ви вирішили виставити на загальний огляд творіння рук Вашого малюка, то ці твори, красиво оформлені в багет для картин, завжди привертатимуть до себе увагу оточуючих. Наша студія пропонує Вам багети для картин на будь-який смак, виготовлені з високоякісних матеріалів провідних виробників.

Багети для дзеркал

Багети для зеркал

А Вы обращали внимание, как величественно смотрятся зеркала в музеях, театрах и в старинных дворцах? Сиять, озаряя нас своим внутренним светом, им помогают Багети для зеркал. Но что мешает Вам приодеть свои зеркала в красивые Багети? Декорация зеркального полотна, в отличие от обрамления произведений в Багети для картин, имеет свои нюансы, поскольку оно обычно толще и тяжелее, кроме того, у него нет стандартных форм и размеров. Студия «Позитон» поможет Вам выбрать Багети для зеркал, учитывая все особенности правильного обрамления зеркального полотна, что придаст ему еще большей загадочности и глубины. У нас Вы сможете приобрести Багети для зеркал, разного цвета и фактуры, подходящие по стилю Вашего интерьера.

Рамки для фотографий

Рамки для фотографий

Фотографії – це наша пам'ять, щоправда, не кожен знімок можна помістити у рамки для фотографій. Якщо вже кадр вдався, то дуже важливо вибрати для нього відповідне оформлення. До того ж рамки для фотографій є чудовим подарунком для друзів та близьких людей. Наша студія має можливість запропонувати Вам багети для фотографій, виконані у різних стилях, щоб кожен зміг вибрати для себе саме такы, які найкраще зможуть підкреслити подію, зображену на знімку.

Ви пишаєтесь своєю освітою та хочете повісити на стіну дипломи, сертифікати, нагородні грамоти? Тоді Вам необхідно помістити їх у багети, які захистять їх від вигоряння на світлі, а також вони стануть перепоною для пилу та бруду. Ми пропонуємо якісні, стильні багети різних видів, вони допоможуть зберегти Ваші документи надовго.

Професійний друк на полотні. Майстерня "Позітон" © 2004-2023.